Tuotteet
Ilmakanavien puhdistuslaitteet ja -työkalut
Ilmakanavien puhdistuslaitteet ja -työkalut
Kamera vaihtoehtona
Hinta: $2600-$2700
Toiminto
Edut:
1. Pääyksikkö, jossa on 10-tuumainen HD-näyttö, 1080P-kamera, korkea pikseli ja selkeä video.
2. Harjan nopeus 0~1400 rpm portaaton säädettävä, Automaattinen pyöritys eteenpäin ja taaksepäin.
3. Suuri imuteho 1180CFM:lle.
4. Käytettävä puhdistusalue 100 ~ 800 mm.
5. Pitkä imuletku 15 metriä, voidaan räätälöidä 25 metriä.
6. Ilmakanavien puhdistuslaitteiden ja -työkalujen manuaalinen ja kauko-ohjain.
7. Ilmakanavien puhdistuslaitteet ja -työkalut soveltuvat pyöreän, suorakaiteen muotoiseen kanavaan, vaaka- ja pystysuuntaiseen kanavan puhdistukseen.
Erittely
| Tekninen tiedote | |
| Malli nro. | KT-836 |
| Nimi | Ilmakanavien puhdistuslaitteet ja -työkalut |
| Jännite | 220-240V/110V |
| Tehoa | 2800W |
| Harjan nopeus | 0-1400rpm, portaaton säädettävä |
| Imukyky | 2000m³/h |
| Kamera | HD-kamera, 10" HD LCD-näyttö |
| Letku | 50mm * 15m (voidaan mukauttaa) |
| Kevyt | LED ajovalo |
| Sovellettava kanava | Pysty, vaaka, pyöreä, suorakaiteen muotoinen |
| Sovellettava kanavavalikoima | 100-800mm |
| Imukanavien valikoima | 100-500mm |
| Paino | 45kg |
| Pääyksikön koko | 460*402*762mm |
| Paketti | Vie puukotelo |
| Vakiopakkausluettelo | Pääyksikkö: 1kpl Letku: 15m*1kpl Harja: 300/400/500/600mm, 1 kpl kutakin kokoa kohti |
Ilmakanavien puhdistusmenetelmät vaihtelevat, mutta Anhui Kuaitongin kaltaiset yhdistykset ovat luoneet joitain kaivattuja standardeja. Yleensä kanavasiivousyritykset puhdistavat LVI-järjestelmät neljässä vaiheessa:
- Pääsy järjestelmään
- Epäpuhtauksien irrottaminen
- Roskien kerääminen ja
- Kanaviston desinfiointi
Tuotekuva



FAQ
K 1: Kuinka saan hinnan?V: Tarjoamme yleensä 24 tunnin kuluessa kyselysi vastaanottamisesta (paitsi viikonloppuna ja pyhäpäivinä). Jos sinulla on erittäin kiire saada hinta, lähetä meille sähköpostia tai ota meihin yhteyttä muilla tavoilla, jotta voimme tarjota sinulle tarjouksen
Q 2: Voinko ostaa näytteitä tilauksen tekemisestä?
V: Kyllä. Ota rohkeasti yhteyttä .
Q3: Mikä on läpimenoaikasi?
V: Se riippuu tilausmäärästä ja tilauksen tekemisestä. Yleensä voimme lähettää pienen määrän 3-7 päivän kuluessa.
V: T/T, Western Union, L/C ja Paypal. Tämä on neuvoteltavissa.
K 5: Mikä on toimitustapa?
V: Se voidaan lähettää meritse, lentoteitse tai pikakuljetuksella (EMS, UPS, DHL, TNT, FEDEX ja ect). Vahvista meille ennen tilauksen tekemistä
Suositut Tagit: ilmakanavien puhdistuslaitteet ja työkalut, Kiina, tehdas, hinta, halpa, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Saatat myös pitää
Lähetä kysely



