Tuotteet
Kanavapuhdistin Ilmakanavien puhdistuskone
Ilmakanavien puhdistuslaitteet ja -työkalut
Kamera vaihtoehtona
Hinta: $2600-$2700
Toiminto
Kanavapuhdistimen ilmakanavien puhdistuskone on puhdistuslaite, joka on suunniteltu kodin, toimiston ja liikerakennusten LVI-järjestelmän (Heating, Ventilation and Air Conditioning) puhdistukseen. Kone käyttää voimakasta imua ja mekaanista sekoitusta poistaakseen kerääntyneen pölyn, roskat ja epäpuhtaudet kanavasta.
Ilmakanavien puhdistuskoneissa on erilaisia lisälaitteita ja työkaluja kaikkien LVI-järjestelmän osien tehokkaaseen puhdistamiseen, mukaan lukien kanavat, tuuletusaukot ja rekisterit.
Sovellus:
1. Helppo siirtää ja käyttää, kannettava.
2. Ilmakanavien puhdistuskone on loistava työkalu ilmakanavien ja LVI-puhdistukseen.
3. Imukykyinen pölynimuri.
4. Kanavapuhdistuskoneen joustava akselikone (harjan nopeus on 0-1400rpm)
5. Joustavan akselin pituus: 15 metriä (voidaan mukauttaa)
6. Harjakoot: 300/400/500/600mm vakiona (harjan kokoa voidaan mukauttaa)
Erittely
| Tekninen tiedote | |
| Malli nro. | KT-836 |
| Nimi | Kanavapuhdistin Ilmakanavien puhdistuskone |
| Jännite | 220-240V/110V |
| Tehoa | 2800W |
| Harjan nopeus | 0-1400rpm, portaaton säädettävä |
| Imukyky | 2000m³/h |
| Kamera | HD-kamera, 10" HD LCD-näyttö |
| Letku | 50mm * 15m (voidaan mukauttaa) |
| Kevyt | LED ajovalo |
| Sovellettava kanava | Pysty, vaaka, pyöreä, suorakaiteen muotoinen |
| Sovellettava kanavavalikoima | 100-800mm |
| Imukanavien valikoima | 100-500mm |
| Paino | 45kg |
| Pääyksikön koko | 460*402*762mm |
| Paketti | Vie puukotelo |
| Vakiopakkausluettelo | Pääyksikkö: 1kpl Letku: 15m*1kpl Harja: 300/400/500/600mm, 1 kpl kutakin kokoa kohti |
Ilmakanavien puhdistusmenetelmät vaihtelevat, mutta Anhui Kuaitongin kaltaiset yhdistykset ovat luoneet joitain kaivattuja standardeja. Yleensä kanavasiivousyritykset puhdistavat LVI-järjestelmät neljässä vaiheessa:
- Pääsy järjestelmään
- Epäpuhtauksien irrottaminen
- Roskien kerääminen
Kanaviston desinfiointi
Pölynimurin paino: 45 kg;
Käyttöjännite: 220V/110V
Pölynimurin teho: 2,4kw (15A)
Joustavan akselin koneen teho: 400w (5A)
Nopeus on säädettävissä, se on jopa 1400 rpm
Pölynimurin ilmatilavuus: 2000M3/H
Toiminta-alue: joustava akseli 15 metriä.
Puhdistettavat ilmakanavatyypit: Imurointi
Puhdistettavien ilmakanavien koko: 50mm - 800mm.
Tuotekuva



FAQ
K 1: Voinko ostaa näytteitä tilauksen tekemisestä?
V: Kyllä. Ota rohkeasti yhteyttä.
K2: Mikä on läpimenoaikasi?
V: Se riippuu tilausmäärästä ja tilauksen tekemisestä. Yleensä voimme lähettää pienen määrän 3-7 päivän kuluessa.
Q 3: Mikä on maksuehtosi?
V: T/T, Western Union, L/C ja Paypal. Tämä on neuvoteltavissa.
Q 4: Mikä on toimitustapa?
V: Se voidaan lähettää meritse, lentoteitse tai pikakuljetuksella (EMS, UPS, DHL, TNT, FEDEX ja ect).
Suositut Tagit: kanavanpuhdistin ilmakanavien puhdistuskone, Kiina, tehdas, hinta, halpa, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Saatat myös pitää
Lähetä kysely



