Tuotteet
Kanavapuhdistin kameralla
1. Käytetään ilmastointilaitteen kanavanpuhdistimessa
2. puhdistus 2800W suurella teholla
3. nopeus 0-1400rpm säädettävissä
4. soveltuu 100-800mm:n kanaviin
5. Imukanavan kantama 100-500mm
6. Imukyky 1180CFM (2000m³/h)
7. akseli 15m tai tilaus
8. Hinta: $2800-$3200
Toiminto
KT-836-Kameralla varustettu kanavanpuhdistin
Edut:
1.2000m³/h Voimakas imu imee pölyn harjan lakaiseessa sen, mikä varmistaa imutehon.
2. 15M letku voi täyttää useimmat putken puhdistustarpeet, jos tarvitset pidemmän letkun, ota meihin yhteyttä mukautetun
3. Kanavien puhdistusalue 100-800mm, tarjoamme yhden kappaleen jokaista 300/400/500/600 mm harjaa, tarvittaessa myös mukautetun kokoisia harjoja.
4. 220-240V/110V-120V-vaihtoehto, EU-pistoke, USA-pistoke, yleispistoke, olemme valmistaja, pistoke ja käyttöjännite voidaan räätälöidä, mikä on kätevää harjoittaessasi liiketoimintaa eri maissa .

Miksi meidän pitäisi puhdistaa ilmastointilaitteen kanavat?
Roskat voivat lyhentää kanavien käyttöikää.
Puhtaat kanavat parantavat kotisi yleistä ilmanlaatua, jolloin kaikkien on helpompi hengittää. Kanavien puhdistaminen pitää myös LVI-järjestelmän tehokkaana.
Kun hengitysteissä on vähemmän roskia, ilmavirtaus on tasaista ja vastustaa vähemmän. Myös järjestelmän puhaltimien ja moottoreiden jännitys on minimoitu, mikä mahdollistaa niiden sujuvan ja pidempiä käyntiä.
Kun ilmanlaatu on huono, kanavista tuleva saastunut ilma voi saada sinut sairaaksi. Astmaa, keuhkoputkentulehdusta ja muita hengityselinsairauksia sairastavien ihmisten fyysinen terveys on vaarassa. Astmakohtaukset voivat johtua korkeasta hiukkaspitoisuudesta ilmassa. Liiallinen kosteus putkistossa lisää homeen mahdollisuutta, mikä voi olla vakava ongelma ihmisille, jotka ovat jo alttiita.
Pakkauslista:
| Pääyksikkö | 1 kpl |
| Letku | 15m*1kpl |
| Harjata | 300/400/500/600mm, 1kpl kutakin kokoa kohti |
UKK:
Q1: Milloin lähetät tilauksen jälkeen?
A1: Yleensä 3-5 päivää toimitusaika, räätälöidyt koneet ehkä pidempään, laivakuljetukset, lentokuljetukset ja junakuljetukset tarjotaan.
Q2: Voisitteko tehdä OEM: n
A2: Kyllä, voimme mukauttaa logosi, mukautetun kielipaneelin neutraalilla pakkauksella.
Q3: Onko sinulla käyttöopas taitekninen opastusta
A3: Kyllä, käyttöopas toimitetaan koneen kanssa yhdessä, tarjoamme myös videoopetusta, jos tarvitset apua.
| Tuotteen nimi | Ilmastoinnin kanavanpuhdistusaine |
| Malli nro. | KT-836-A |
| Tehoa | 2800w |
| Jännite | 220-240v/110v/120v vaihtoehto |
| Taajuus | 50HZ/60HZ |
| Harjan nopeus | 0-1400rpm portaaton säädettävä |
| Letku | 15m tai mukautettu pituus |
| Sovellettava kanavavalikoima | 100-800mm |
| Imukanavien valikoima | 100-500mm |
| Imukyky | 1180CFM (2000m³/h) |
| Kamera | HD |
| Pääyksikön paino | 45kg |
Suositut Tagit: kanavanpuhdistin kameralla, Kiina, tehdas, hinta, halpa, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Saatat myös pitää
Lähetä kysely



