Tuotteet
Kanavien puhdistuskone Kanavien puhdistuslaitteet
KT-836-kanavanpuhdistuskone tyhjiöllä
Kamera vaihtoehtoa varten
Hinta: $ 2700 - $ 2800
Toiminto
Kanavanpuhdistuskoneen kanavien puhdistuslaitteet
KT-836 Kanavanpuhdistuskoneen kanavien puhdistuslaitteet ovat all-in-one-yksikkö, jolla on korkea imurointikyky, kamera ja harjaus.
Spesifikaatio
| Tekniset tiedot | |
| Malli nro. | KT-836 |
| Nimi | Kanavanpuhdistuskoneen kanavien puhdistuslaitteet |
| Jännite | 220-240V/110V |
| Valta | 2800W |
| Harjan nopeus | 0-1400 rpm, portaaton säädettävä |
| Imukyky | 2000m³/h |
| Kamera | HD-kamera, 10 tuuman HD LCD-näyttö |
| Letku | 50mm * 15m (voidaan räätälöidä) |
| Valo | LED-ajovalot |
| Soveltuva kanava | Pystysuora, vaakasuora, pyöreä, suorakaiteen muotoinen |
| Soveltuva kanavavalikoima | 100-800mm |
| Imukanavan valikoima | 100-500mm |
| Paino | 45 kg |
| Pääyksikön koko | 460 * 402 * 762mm |
| Paketti | Vie puukotelo |
| Vakiopakkausluettelo | Pääyksikkö: 1kpl Letku: 15m * 1kpl Harja: 300/400/500/600mm, 1kpl kullekin koolle |
Tuotteen kuva



Palvelumme
1.Online /myyntipalvelut :
a. super- ja vankka laatu
b.nopea ja täsmällinen toimitus
c.vakiomuotoinen vientipaketti tai räätälöity
2.After - myyntipalvelut:
a.apua projektin rakentamiseen
b.korjaus ja huolto takuun ongelmilla .
c.varaosat ja kuluvat osat ilmaiseksi tai suurella alennuksella
d. kaikki koneen palaute voidaan kertoa meille, jotta voimme tarjota sinulle parasta palvelua
Suositut Tagit: kanavanpuhdistuskone kanavanpuhdistuslaitteet, Kiina, tehdas, hinta, halpa, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Saatat myös pitää
Lähetä kysely



