Tuotteet
Putkien puhdistuslaitteet
1. Käytetään ilmastointilaitteen kanavan puhdistukseen
2. puhdistus 200 W teholla
3. nopeus 0-1000rpm säädettävissä
4. soveltuu 50-600mm:n kanaviin
5. 100/200/300/400/500/600mm puhdistusharjat vaihtoehto
6. akseli 22m/40m tai räätälöity
7. kestävä cart suunnittelu
8. Hinta: $1100-$1600
Toiminto
KT-928 putkenpuhdistuslaitteet
Edut:
1. 50-600mm putket voidaan puhdistaa, 200/300/400/500/600mm harjat valinnainen.
2. Joustava akseli on joustava ja voi kulkea kaarevan putkiston läpi.
3. 22 m erittäin pitkä joustava akseli, voidaan räätälöidä ulottumaan 40 metriin, käytetään erittäin pitkien putkien puhdistamiseen
4. Kärryjen suunnittelu, helppo siirtää työpaikalle
5. Kaukosäätimen muotoilu, kätevä kertakäyttöön

Miksi valita meidät?
Kuaitong putkenpuhdistuslaitteet on suunniteltu tarjoamaan sinulle mahdollisimman puhtaat ilmakanavat. Se toimii asettamalla harja sisään, joka pyörii 0-1000 rpm säädettävällä ilmakanavassa. Kun harja pyörii, nopea pyöriminen voi helposti nostaa pölyä ja roskia, jotka on kiinnitetty putken sisäseinään, 22 m pehmeä akseli, voi puhdistaa erittäin pitkän putken, joka tukee vaaka- ja pystyputken, pyöreän putken ja neliömäisen putken puhdistusta.
UKK:
Q1: Kuinka asentaa tämä kone sen saapumisen jälkeen?
A1: Lähetämme sinulle käyttövideo-opetusohjelmat. Jos sinulla on kysyttävää käytöstä, voit ottaa meihin yhteyttä milloin tahansa, ja ammattiteknikot vastaavat niihin verkossa.
Q2: Voidaanko koneen kameran havaitsema video tallentaa?
A2: Se voidaan tallentaa. Koneen paneelissa on kaksi USB-porttia, jotka voidaan liittää hajautettuun hiireen ja USB-flash-asemaan, mikä on kätevä vaikutusten vertailuun ennen puhdistusta ja sen jälkeen.
Q3: Kuinka valita sopivin kone?
A3: Kerro kanavan koot ja pituus, suosittelemme sinulle parasta konetta, harjoja ja akselia.
| Tuotteen nimi | putkien puhdistuslaitteet |
| Malli nro. | KT-928 |
| Tehoa | 200w |
| Jännite | 220-240v/110v/120v vaihtoehto |
| Taajuus | 50HZ/60HZ |
| Harjan nopeus | 0-1000rps portaaton säädettävissä |
| Letku | 22m tai mukautettu pituus |
| Harjakoko | 30/400/500/600mm |
| Sovellettava kanavavalikoima | 50-600mm |
| Pääyksikön paino | 35kg |
Suositut Tagit: putkenpuhdistuslaitteet, Kiina, tehdas, hinta, halpa, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Saatat myös pitää
Lähetä kysely



