Tuotteet
Toiminto
1. Tuoteparametri
| Tekninen tiedote | |
| Malli nro. | KT-926 |
| Nimi | Tuuletusputkien ja -kanavien puhdistustyökalut |
| Jännite | 220-240V/110V |
| Tehoa | 550W |
| Harjan nopeus | 0-1400rpm, portaaton säädettävä |
| Letku | 16mm * 15m (voidaan mukauttaa) |
| Sovellettava kanavavalikoima | 50-800mm |
| Nykyinen | 7A |
| Paino | 35kg |
| Koko | 440*240*320mm |
| Paketti | Vie vakiopaketti |
| Vakiopakkausluettelo | Pääyksikkö: 1kpl Letku: 1kpl Harja: 300/400/500/600mm, 1 kpl kutakin kokoa kohti |




2. Tuotteen kuvaus
Vent & Duct Cleaning Tools on varustettu 15 m joustavalla varrella (voidaan mukauttaa 30 m joustavaksi akseliksi) ja erikokoisilla harjoilla.
Harjojen koko on 100–800 mm valintasi mukaan. Vent & Duct Cleaning Toolsilla on suuri harjanopeus 0-1400 rpm.
Vent & Duct Cleaning Tools -työkaluilla voidaan puhdistaa sekä pyöreät että suorakaiteen muotoiset kanavat. Se voi puhdistaa pysty- ja vaakasuuntaiset ilmakanavat 50–800 mm:n ilmakanavissa.
Vent & Duct Cleaning Tools ovat osa Anhui Kuaitong -yrityksiä, jotka sijaitsevat Kiinassa ja joilla on 13 vuoden valmistajakokemus.
Vent & Duct Cleaning Tools -työkaluja voidaan käyttää kanavan puhdistukseen tai ilmanvaihtohygieniaan.
Järjestelmä on hyvin yksinkertainen ja sitä voi käyttää yksi henkilö, toisin kuin pyörivä harjakone.
Tuuletusputkien ja -kanavien puhdistustyökalutvalmistaa ja toimittaa myös erilaisia harjoja pyöreisiin ja neliömäisiin kanaviin, alkaen 50mm - 800mm (2" - 30"), sekä pyöreitä manuaalisia rasvakaapimia. Lisäksi myymme täyden valikoiman tehokkaita HEPA-imureita ja täyden valikoiman negatiivisia ilmansiirtolaitteita.
FAQ
K: Tarjoatko OEM-palvelua?
V: Kyllä.
K: Mitä koneita tuottavat?
V: Kanavien puhdistuskoneet, keittiön pakojärjestelmien puhdistuskoneet, putkenpuhdistusaineet jne.
K: Kuinka tehdä lähetys?
V: Lähetä meille vain toimitusosoitteesi, niin laskemme toimituskulut sinulle. Voimme myös käyttää välittäjääsi lähetyksen hoitamiseen.
K: Kuinka monta kappaletta voimme tilata?
V: 1 kpl on OK ostaa. Olemme valmistaja, joten minimitilausta ei vaadita.
Suositut Tagit: ilma- ja kanavanpuhdistustyökalut, Kiina, tehdas, hinta, halpa, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Saatat myös pitää
Lähetä kysely



