Tuotteet
Ilmanvaihtokanavien puhdistusrobotti ilmakanavien puhdistukseen
Ilmanvaihtokanavien puhdistusrobotti ilmakanavien puhdistukseen
Malli: KT-976
Hinta: 3500-$3800
Toiminto
Ominaisuudet:
Ilmanvaihtokanavien puhdistusrobotissa ilmakanavien puhdistukseen on harjaus-, imurointi- ja kameravalvontatoiminnot. Se on monitoimirobotti.
1. Sisäänrakennetulla 2 kameralla videon tallennusta ja valvontaa varten
2. Sisäänrakennettu pölynimuri pölyn imemiseksi harjauksen aikana
Erittely
| Tekninen tiedote | |
| Malli nro. | KT-976 |
| Nimi | Ilmanvaihtokanavien puhdistusrobotti ilmakanavien puhdistukseen |
| Jännite | 220-240V/110V |
| Tehoa | 2800W |
| Harjan nopeus | 500 rpm |
| Imukyky | 2000m³/h |
| Kamera | 2 kameralla valvontaa varten |
| Letku | 50mm * 15m (pituus voidaan mukauttaa) |
| Sovellettava kanavan kokoalue | 250-800mm |
| Paino robotille | 11kg |
| Pääyksikön paino | 43 kg |
| Koko robotille | 650*310*160mm |
| Pääyksikön koko | 480*500*700mm |
| Paketti | Vie vakiopaketti |
| Vakiopakkausluettelo | Pääyksikkö: 1kpl; Letku: 15m*1kpl; Kaapeli: 15*1kpl; Robotti: 1kpl; Harja: 400mm, 2 sarjaa |
Tuotekuva
FAQ
1. Mikä on maksuehtosi?
Hyväksymme TT, LC ja west union tai voit maksaa verkossa luottokortilla.
2. Onko sinulla myynnin jälkeistä palvelua?
Laatumme ja palvelumme ovat elämämme, joten jopa ostoksesi jälkeen tarjoamme edelleen myynninjälkeisiä palveluita, jotka eroavat muista toimittajista.
3. Kuinka pitkä toimitusaikasi on?
Toimitusaikamme on 3-7 päivää summastasi riippuen.
4. Onko sinulla MOQ-vaatimus?
Ei, meillä ei ole MOQ:ta, joten voit tilata vain yhden sarjan.
5. Voinko haluta koneen olevan oma ideamerkkini? (tarjotatko oem-palvelua?)
Voimme vain valmistaa koneen sinulle ja tarjota sinulle OEM: n.
Suositut Tagit: ilmanvaihtokanavien puhdistusrobotti ilmakanavien puhdistukseen, Kiina, tehdas, hinta, halpa, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Saatat myös pitää
Lähetä kysely


