Tuotteet
Rasvakanavanpuhdistuskone keittiön pakojärjestelmän puhdistukseen
Malli: KT-8001
Hinta: $ 2350 -$ 2500
Toiminto
KT-8001-rasvakanavanpuhdistuskone keittiön pakojärjestelmän puhdistukseen, joka on kehitetty erityisesti keittiön rasvakanaviin ravintoloissa ja hotelleissa, varustettu innovatiivisella nailon-/lankaharjalla ja ruiskukemikaalilla/aineella/vedellä samanaikaisesti, jolla on tehokkaat puhdistusominaisuudet öljyisille kanaville.
Kemiallinen harjaus, kuumavesiharjaus tai vesisuihkuharjaus, nämä 3 puhdistusmenetelmää tekevät erinomaisen puhdistusvaikutuksen.
Harjoissa on lankaharjat ja nailonharjat vaihtoehtoosi; Harjan nopeus on 0-1400 rpm; Sovellettava kanava-alue on 100mm-800mm.
KT-8001 Rasvakanavien puhdistuskone keittiön pakojärjestelmän puhdistukseen voi tehdä yhteistyötä KT-8050-vaahtogeneraattorin kanssa parempien puhdistusvaikutusten aikaansaamiseksi.
Spesifikaatio
| Tekniset tiedot | |
| Malli nro. | KT-8001 |
| Nimi | Rasvakanavanpuhdistuskone keittiön pakojärjestelmän puhdistukseen |
| Jännite | 220-240V/110V |
| Valta | 1500 W |
| Nykyinen | 5A artikla |
| Harjan nopeus | 0-1400 rpm, portaaton säädettävä |
| Letku | 22mm * 15m (voidaan räätälöidä) |
| Soveltuva kanava-alue | 100-800mm |
| Paino | 93kg |
| Koko | 1000 * 580 * 1000mm |
| Paketti | Vie vakiopaketti |
| Vakiopakkausluettelo | Pääyksikkö: 1kpl Letku: 1kpl Harja: 300/400/500/600mm, 1kpl kullekin koolle Imupumppu: 1kpl Vesiputki: 20m * 1kpl |
Tuotteen kuva


UKK
K: Mikä on lähetyspalvelusi?
V: Voimme tarjota palveluja alusten varaamiseen, tavaroiden yhdistämiseen, tulli-ilmoitukseen, lähetysasiakirjojen valmisteluun ja toimituksen irtolastiin lähetyssatamassa.
K: Mikä on sinun term toimituksesta?
V: Tavallinen toimitusehtomme on FOB Xiamen. Hyväksymme myös EXW: n, CFR: n, CIF: n, DDP: n, DDU: n jne. Tarjoamme sinulle toimituskulut ja voit valita sinulle sopivimman ja tehokkaimman.
K: Minkä toimitustavan voit tarjota?
V: Voimme tarjota merenkulun meritse, lentäen ja pikateitse.
K: Mikä on myynnin jälkeinen palvelusi?
V: Laatutakuuaikamme on yksi vuosi. Kaikki laatuongelmat ratkaistaan asiakastyytyväisyyteen.
Suositut Tagit: rasvakanavanpuhdistuskone keittiön pakojärjestelmän puhdistukseen, Kiina, tehdas, hinta, halpa, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Saatat myös pitää
Lähetä kysely



