Tuotteet
Keittiön liesituulettimen puhdistusvaahtogeneraattori
KT-8050 liesituulettimen puhdistusvaahtogeneraattori
Hinta: $1200-$1500
Toiminto
Lyhyt johdanto
KT-8050 liesituulettimen puhdistusvaahtogeneraattori toimii yhteistyössä KT-8001 keittiön pakokaasujen puhdistuskoneen kanssa, joka on kehitetty erityisesti ravintoloiden ja hotellien keittiön savukanaviin ja varustettu innovatiivisella harjalla ja suihkupuhdistusaineella osoitteessa samaan aikaan.
Erittely
| Malli nro. | KT-8050 |
| Nimi | Vaahtogeneraattori |
| Jännite | 220-240V/110V |
| Tehoa | 1500W |
| Paine | 0.15-0.25 mpa |
| Paino | 30kg |
| Koko | 34*54*94cm |
| Letku | PVC, 5m*10mm |
| Vakiopakkausluettelo | Pääyksikkö: 1kpl Letku: 1kpl |

Keittiön liesituulettimen puhdistusvaahtogeneraattorilla on tehokkaat desinfiointi- ja puhdistusominaisuudet.

FAQ
1. Miksi valita meidät?
V: Tarjoamme tehtaan suoraa myyntiä ja voimme toimittaa lähetyksen ulkomaille
2. Oletko valmistaja vai kauppayhtiö?
V: Olemme valmistaja.
3. Kuinka kauan toimitus kestää?
V: Toimitamme sen viikon kuluessa pienille tilauksille.
4. Tarjoatko takuuta ja teknistä tukea?
V: Tarjoamme yhden vuoden takuun.
5. Voimmeko mukauttaa tuotetta?
V: Toki. OEM- ja ODM-tilaukset ovat erittäin tervetulleita. Meillä on oma T&K-osastomme.
Suositut Tagit: liesituulettimen puhdistusvaahtogeneraattori, Kiina, tehdas, hinta, halpa, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Saatat myös pitää
Lähetä kysely



