Tuotteet
Korkeapaineputken puhdistus
Käytetään lämmönvaihtimen lauhduttimen jäähdyttimen putken puhdistukseen
0-1400rpm nopeus säädettävissä
6,35 mm-25,4 mm putki sovellettavissa
375w:n puhdistusteho
1000w korkeapainevesi
10/12mm halkaisija * 7,6m pituus
yleinen pyörä- ja jalkakytkinrakenne
Hinta: $ 1200-$ 1000
Toiminto
KT-106 Korkeapaineputken puhdistus
1, 0-1400rpm portaaton säätö.
Säädettävän pyörimisnopeuden avulla työntekijät voivat helposti puhdistaa eri kovuuden lian.
2, Nailonpäällysteinen akseli voimakkaalla veden huuhtelulla
3, Korkeapainevesipistooli
Koneessa on 1000w korkeapainevesipumppu, voit käyttää vesipistoolia pintalian puhdistamiseen.
4, Laaja valikoima sovelluksia.
Koneemme voi puhdistaa 6,35 mm-25,4 mm:n putket, koska meillä on erikokoisia harjoja ja joustavia akseleita, ja mukautettu on hyväksyttävä.
5, Kannettava
Yleispyörä on asennettu koneen pohjaan, mikä on kätevää koneen asennon siirtämiseen työn aikana, mikä tuo mukavuutta koko puhdistuspalveluun
Packing-luettelo
| pääyksikkö | 1kpl |
| taipuisa nailonpäällysteinen akseli | 7.6m * 1kpl (halkaisija 10mm / 12mm vaihtoehto) |
| Nylon harja | 10kpl |
| vesijohto | 20m * 1kpl |
| jalkakytkin | 1kpl |
Miksi meidän pitäisi puhdistaa putkia?
Monet jäähdyttimen komponentit, putket ovat yksi vaikuttavimmista osista työn tehokkuuden kannalta. Jos lauhduttimellasi on vaikeuksia saavuttaa jäähdytyskuormansa tai saavuttaa odotettua suuremman paineen, se tarkoittaa, että putkiesi on täynnä likaa, kalkkia ja mikro-organismeja, se lisää energiankulutustasi ja vähentää koneen käyttöikää. Nämä järjestelmät ovat välttämättömiä tehokkuutta ryöstävien kerrostumien puhdistamiseksi putkien maksimaalisen lämmönvaihtotehon ylläpitämiseksi erilaisissa lämmönvaihtoympäristöissä.
KT-106-korkeapaineputken puhdistus nopealla harjapäällä ja pehmeällä akselilla voi mennä syvälle puhdistamaan putken sisällä olevaa likaa, mukaan lukien kova asteikko, ja korkeapaineinen vesipistooli voi pestä lian jäähdyttimen pinnalta, kone, joka vastaa monia puhdistustarpeitasi.
Sovellus:

UKK:
K1: Oletko valmistaja vai kauppias?
A2: Olemme valmistaja, tehdas sijaitsee Gongtou Chuangzhitiandin teollisuuspuistossa, Hefeissä, Anhuin maakunnassa, täydellisellä laitetekniikalla, kokeellisilla ja valmistusosastoilla, tervetuloa vierailulle.
Q2: Entä jos henkilökunnallamme ei ole kokemusta putkien puhdistamisesta koneella?
A2: Tarjoamme toimintavideokursseja. Jos käytön aikana ilmenee ongelmia, voit ottaa meihin yhteyttä milloin tahansa. Kokenut insinöörihenkilöstömme tarjoaa sinulle ratkaisuja todellisen tilanteesi mukaan.
Q3: Kuinka valita puhdas harja ja akseli?
A3: putken sisähalkaisija ≥ harjan halkaisija > joustava akselin halkaisija
Tärkeintä on mitata putken sisähalkaisija, tarjoamme sopivan harjan ja joustavan akselin kokosi mukaan.
| Tuotteen nimi | Lauhduttimen jäähdyttimen putken puhdistus |
| Mallin nro. | KT-106 |
| Valta | 370w puhdas harja + 1000w korkeapainevesi |
| Jännite | 220-240v/110v/120v vaihtoehto |
| Taajuus | 50HZ / 60HZ |
| Siveltimen nopeus | 0-1400rps portaaton säädettävä |
| Kuilu | 10/12mm halkaisija *7,6m pituus |
| Sovellettava kanava-alue | 6,35 mm-25,4 mm |
| Paino | 25kg |
Suositut Tagit: korkeapaineputken puhdistus, Kiina, tehdas, hinta, halpa, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Saatat myös pitää
Lähetä kysely



