Tuotteet
Haarakanavien puhdistuslaitteet
Keskusilmastoinnin haarakanavien puhdistus joustava akselinen kone
Malli:KT-836-A
Toiminto
Tuotteen esittely
KT-836-A on keskusilmastoinnin haarakanavien puhdistava joustavaakselinen kone, jossa on useita toimintoja ja ilmainen räätälöintikäsittely.
Puhdistusperiaate
KT-836-Haarakanavien puhdistuslaitteisto käyttää kädessä pidettävää joustavaa sähköakselia harjaan tuuletusputken kuivapuhdistukseen. Sähköharja pyyhkäisee ilmaputken sisäseinää suurella nopeudella irrottaakseen pölyn putken seinämästä, ja nostettu pöly imetään pääkoneen pölynkeräyslaitteen suodatinyksikköön pölyn imuaukon kautta. joustavan akselin edessä ilmaputken puhdistamisen tarkoituksen saavuttamiseksi.
Sopiva putkisto
KT-836-A voi puhdistaa suurimman osan markkinoilla olevista ilmaputkista, mukaan lukien pienet putket, pyöreät putket, neliömäiset putket, vaakaputket, pystyputket jne. Puhdistusputken halkaisija 100-500mm halkaisija putken puhdistuspöly.
Tuotteen etu
1.2800W korkean suorituskyvyn tehokas moottori. Joustava akseliharja on varustettu vahvalla moottorilla, joka voi tehokkaasti irrottaa tuuliputken pölyn, imeä nopeasti pölyn ja voimakas imu menee syvälle putkeen.
2. Pölynimurin kaksoisimurakenne. Pölynimuri kaksi alipainetuuletinta toimivat samanaikaisesti, lisäävät ilmamäärää, parantavat tehokkuutta, voimakasta työtä, nopeaa, puhtaampaa.
3. Kolme toimintatilaa. Laitteessa on kolme ohjaustilaa: manuaalinen/kaukosäädin/automaattinen. Manuaalinen tila asetetaan ja ohjataan isäntäkoneen ohjauspaneelista. Kauko-ohjaustila kaukosäätimellä joustavan akselin harjatyöskentely; Automaattinen tila asetetaan joustavalla akseliharjalla puhdistamaan eteenpäin- ja taaksepäin-ajoituskierto.
4.10.1 "HD-näyttö. Isäntä on varustettu 10,1 tuuman HD-näytöllä, joka voi lähettää häviötöntä kuvanlaatua reaaliajassa, ratkaista ilmankanavanäytön puhdistusongelman ankarissa ympäristöissä (tumma, vino, kuoppainen), älykäs kohinanvaimennus , vähentävät tehokkaasti kuvan kohinaa ja kuva on selkeämpi ja todellisempi.
Sovellusskenaario
Syöttöputki, jauhomyllyputki, tuuletusputki, sairaala, koulu, hotelli/majatalo jne.
Erittely
| KT-836 KAMERAN KANSSA | |
| Tekninen tiedote | |
| Malli nro | KT-836 KAMERAN KANSSA |
| Nimi | Kanavien puhdistus- ja imurointikone kameralla |
| Jännite | 220-240V/110V |
| Tehoa | 2800W |
| Harjan nopeus | 0-1400rpm, portaaton säädettävä |
| Imukyky | 2000m³/h |
| Kamera | 1080p, 10 tuuman näyttö |
| Letku | 50mm * 15m (40mm voidaan mukauttaa) |
| Sovellettava kanavavalikoima | 100-800mm |
| Imukanavien valikoima | 100-500mm |
| Paino | 43,5 kg |
| Koko | 460*402*700mm |
| Paketti | Vie puukotelo |
| Vakiopakkausluettelo |
Pääyksikkö: 1kpl |
Tuotekuva



Suositut Tagit: haarakanavien puhdistuslaitteet, Kiina, tehdas, hinta, halpa, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Saatat myös pitää
Lähetä kysely




