Tuotteet
Lämmönvaihtimen lauhduttimen puhdistuskone
Malli: KT-202 Lämmönvaihtimen lauhduttimen puhdistuskone
Hinta: $950-$1100
Toiminto
1. Tuoteparametri
| Tekninen tiedote | |
| Malli nro. | KT-202 |
| Nimi | Lämmönvaihtimen lauhduttimen puhdistuskone |
| Jännite | 220-240V/110V |
| Tehoa | 375W |
| Harjan nopeus | 0-1400r/min, portaaton säädettävä |
| Joustava akseli | 6/8/10/12mm * 7,6m (voidaan mukauttaa) |
| Paino | 27,5 kg |
| Koko | 400 * 225 * 405mm |
| Paketti | Vie vakiopaketti |
| Sovellettava putken halkaisija | 6.{1}}.4 mm |
| Vakiopakkausluettelo | Pääyksikkö: 1kpl Taipuisa akseli: 7,6m*2kpl Harja: 10 kpl Vesiputki: 20m*1kpl Jalkakytkin: 1kpl |
| Edut | 1. Kaksinkertaiset ohjauslinjat yhdellä varasiimalla 2. Pyörän muotoilu kannettavaan 3. Vesi syötetään suoraan akseliin suojaamaan pääyksikköä vedeltä 4. Positiivinen ja negatiivinen kierto 5. Harjaus vesisuihkulla |



2. Tuotteen kuvaus
Lämmönvaihtimen lauhduttimen puhdistuskone on kehitetty erityisesti lauhduttimien, jäähdyttimien, höyrystimien, lämmönvaihtimien jne.
Edut
1.Kaksoisohjauslinja yhdellä varalinjalla
2. Pyörän muotoilu kannettavalle
3. Vettä syötetään suoraan akseliin suojaamaan pääyksikköä vedeltä
4.Positiivinen ja negatiivinen kierto
5. Harjaus vesisuihkulla
Pakkaus & Toimitus
Pakkaus: 1. yksi kappale yhdessä puukotelossa
2. Sopiva määrä vientipakkaukseen
3. Ei muita pakkaustarvikkeita säännöllisesti
4. Asiakkaan vaatima pakkaus on saatavilla
Toimitus: ilma-, meri- tai pikakuljetukset
Näytteen toimitusaika: 1-7 päivää
Toimitusaika: noin 1-7 päivää tilaustietojen ja tuotannon vahvistamisen jälkeen.
Suositut Tagit: lämmönvaihtimen lauhduttimen puhdistuskone, Kiina, tehdas, hinta, halpa, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Saatat myös pitää
Lähetä kysely


