Tuotteet
Toiminto
1. Tuoteparametri
| Tekninen tiedote | |
| Malli nro. | KT-202 |
| Nimi | lämmönvaihtimen putken puhdistuskone |
| Jännite | 220-240V/110V |
| Tehoa | 375W |
| Harjan nopeus | 0-1400r/min, portaaton säädettävä |
| Joustava akseli | 6/8/10/12mm * 7,6m (voidaan mukauttaa) |
| Paino | 27,5 kg |
| Koko | 400*225*405mm |
| Paketti | Vie vakiopaketti |
| Sovellettava putken halkaisija | 6.{1}}.4 mm |
| Vakiopakkausluettelo | Pääyksikkö: 1kpl Taipuisa akseli: 7,6m*2kpl Harja: 10 kpl Vesiputki: 20m*1kpl Jalkakytkin: 1kpl |
| Edut | 1. Kaksinkertainen ohjauslinja yhdellä varalinjalla 2. Pyörän muotoilu kannettavalle 3. Vettä syötetään suoraan akseliin suojaamaan pääyksikköä vedeltä 4.Positiivinen ja negatiivinen kierto 5. Harjaus vesisuihkulla 6. Jalkakytkin |


2. Tuotteen kuvaus
lämmönvaihtimen putken puhdistuskone
lämmönvaihtimen putkenpuhdistuskone on kehitetty erityisesti putken puhdistukseen.
Puhdistusalueen laajuus ovat lauhduttimet, jäähdyttimet, höyrystimet, lämmönvaihtimet jne.
Harjaspää on nopea, jopa 900 rpm. Samalla vettä ruiskutetaan joustavasta akselista, mikä helpottaa putkien puhdistamista.
Etu:1. Innovatiivinen harja- ja huuhtelutekniikka.
2. Moottori käyttää joustavaa akselia.
3. Joustava akseli pyörittää harjaa suurella nopeudella.
4. Harjan nopeus on säädettävissä.
5. Vesi virtaa joustavan akselin läpi, joka suojaa pääyksikköä vedeltä.
1. Kuinka voimme taata laadun?
Aina esituotantonäyte ennen massatuotantoa;
Aina lopullinen tarkastus ennen lähetystä;
2. Mitä voit ostaa meiltä?
Kanavien puhdistuskoneet, keittiön pakokaasujen puhdistuskoneet, putkenpuhdistuskoneet, putkenpuhdistuskoneet.
3. miksi sinun pitäisi ostaa meiltä eikä muilta toimittajilta?
Vuodesta 2003 lähtien Anhui Kuaitong on valmistanut puhdistuskoneita. Tiimimme tarjoaa ammattimaisia ratkaisuja vastaamaan asiakkaiden vaatimuksia vakio- ja räätälöityihin puhdistuskoneisiin. Toimitamme asiakkaillemme siivouskoneiden lisäksi myös palvelun ja takuun.
4. mitä palveluita voimme tarjota?
Hyväksytyt toimitusehdot: FOB,CFR,CIF,EXW,DDP,DDU,pikatoimitus;
Hyväksytty maksuvaluutta: USD, CNY, GBP, EURO, AUD jne.
Hyväksytty maksutapa: T / T, L / C, MoneyGram, Luottokortti, Western Union;
Puhuttu kieli: englanti, kiina, espanja
Suositut Tagit: lämmönvaihdinputkien puhdistuskone, Kiina, tehdas, hinta, halpa, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Saatat myös pitää
Lähetä kysely




