Tuotteet
Toiminto
1. Tuotteen parametri
| Tekniset tiedot | |
| Malli nro. | KT-202 |
| Nimi | kt202 jäähdyttimen putkenpuhdistusaine |
| Jännite | 220-240V/110V |
| Valta | 375 W |
| Harjan nopeus | 0-1400r/min, portaaton säädettävä |
| Joustava akseli | 6/8/10/12mm * 7.6m (voidaan räätälöidä) |
| Paino | 27,5 kg |
| Koko | 400 * 225 * 405mm |
| Paketti | Vie vakiopaketti |
| Soveltuvan putken halkaisija | 6,35-25,4 mm |
| Vakiopakkausluettelo | Pääyksikkö: 1kpl Joustava akseli: 7.6m * 2kpl Harja: 10kpl Vesiputki: 20m * 1kpl Jalkakytkin: 1kpl |
| Etuja | 1.Kaksinkertaiset ohjauslinjat yhdellä varalinjalla 2.Pyörän suunnittelu kannettavaa varten 3.Vesi pääsee suoraan akselille suojaamaan pääyksikköä vedeltä 4.Positiivinen ja negatiivinen kierto 5.Harjaus vesisuihkulla 6.Jalkakytkin |


2. Tuotekuvaus
kt202 jäähdyttimen putkenpuhdistusaine
kt202 jäähdytinputken puhdistusaine on kehitetty erityisesti putkien puhdistukseen.
Puhdistusalueen laajuus on lauhduttimet, jäähdyttimet, höyrystimet, lämmönvaihtimet jne.
Harjan pää on nopea jopa 900 rpm. Samalla vesi ruiskutetaan joustavasta akselista, joka voi puhdistaa putket helpommin.
Palvelumme
1. Takuu: yksi vuosi pääkoneelle, lukuun ottamatta helposti kuluvia osia. Tänä aikana, jos vaurioita tai rikkoutumisia ilmenee, korjaamme varaosan vaihtamiseksi vapaasti, kun taas ostajan tulisi kantaa ulkomaan rahtia.
2. Varaosat: Tarjoamme varaosia ympäri vuoden omakustannushintaan entisille asiakkaillemme.
3. Käyttö ja huolto: Tarjoamme sinulle yksityiskohtaisen käyttöohjeen, joka varmistaa, että voit käyttää sitä täydellisesti.
4. Verkkopalvelu: Kysymykseesi vastataan 24 tunnin kuluessa työpäivinä, 48 tunnin kuluessa lomalla.
Suositut Tagit: kt202 jäähdyttimen putkenpuhdistusaine, Kiina, tehdas, hinta, halpa, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Saatat myös pitää
Lähetä kysely




