Tuotteet
Nopeasti vettä pääsevä jäähdytinputken puhdistusaine
Nopeasti veteen pääsevä jäähdytysputkien puhdistin
Malli: KT-101
Hinta: $500-$600
Toiminto
Tuotteen attribuutti
KT-101 Nopeasti veteen pääsevä jäähdytysputkien puhdistin on pienirunkoinen, kannettava kannettava putkien ruoppauskone, jota voidaan käyttää useisiin putkiin, kuten keskusilmastointilauhduttimeen, höyrystimeen, lämmönvaihtimeen ja niin edelleen. Laite on perustyyppinen. putkiräjäytyskoneen kokonaisrakenne ja periaate ovat suhteellisen yksinkertaiset verrattuna yrityksen muihin tuotteisiin ja se soveltuu paremmin silloin, kun putkilinjan tukos ei ole erityisen vakava ja työpaikka on vaihdettava.
Operatiiviset asiat
Laitetta käyttää pääkone puhdistavalla joustavalla akselilla ja harjaspäällä. Kun henkilökunta toimii, isäntä on sijoitettava tietylle korkeudelle, mieluiten samalle korkeudelle kuin puhdistettava putki, jotta voimansiirto helpottuu.
Puhdistusperiaate
Laitteen taipuisa akseli on kytketty isäntään kytkimen kautta, jonka jälkeen harjaspää asennetaan. Koko puhdistusprosessi saa voimansa KT-101-pääkoneesta, moottori käyttää joustavaa akselia ja sitten joustava akseli pyörittää harjaa, ja putkilinjan nopea pyöriminen ruoppaa putkilinjaa. Samalla laite on suunniteltu kastelemaan suoraan joustavasta akselista, jolloin vesi virtaa ulos joustavan akselin päässä olevan nylonputken holkin kautta huuhtoen pois likaa.
Tuotteen etu
Pienen tilavuuden suunnittelun perusteella laitteiston suurempi etu on, että joustava akseli on kytketty pääkoneeseen nopealla veden sisääntulolla, vesi suoraan joustavan akselin etupäästä joustavaan akseliin harjaspäähän , ja harjauksen jälkeen lika pestään vesivirtauksella. Näin vältetään perinteinen tapa tulvii isäntä, joka on turvallinen ja nopea.
Tuotekuva




Palvelumme
1. Takuu: yksi vuosi pääkoneelle, pois lukien helposti kuluvat osat. Tänä aikana toimitamme ilmaisia varaosia vaurion tai rikkoutumisen varalta, kun taas ostajan tulee kantaa ulkomainen rahti.
2. Varaosat: Suurin osa varaosistamme on yhteensopivia kansainvälisen standardin kanssa. Samalla tarjoamme varaosia ympäri vuoden omakustannushintaan entisille asiakkaillemme.
3. Käyttö ja huolto: Tarjoamme sinulle yksityiskohtaisen käyttöoppaan, jotta voit käyttää sitä täydellisesti.
4. Verkkopalvelu: kysymykseesi vastataan 24 tunnin kuluessa.
| Tekninen tiedote | |
| Malli nro. | KT-836 |
| Nimi | Kanavien puhdistus- ja imurointikone kameralla |
| Jännite | 220-240V/110V |
| Tehoa | 2800W |
| Harjan nopeus | 0-1400rpm, portaaton säädettävä |
| Imukyky | 2000m³/h |
| Kamera | Vaihtoehtoa varten |
| Letku | 50mm * 15m (voidaan mukauttaa) |
| Sovellettava kanavavalikoima | 100-800mm |
| Imukanavien valikoima | 100-500mm |
| Paino | 43,5 kg |
| Koko | 460 * 402 * 700mm |
| Paketti | Vie puukotelo |
| Vakiopakkausluettelo | Pääyksikkö: 1kpl Letku: 15m*1kpl Harja: 300/400/500/600mm, 1 kpl kutakin kokoa kohti |
Suositut Tagit: nopeasti veteen pääsevä jäähdytysputkien puhdistin, Kiina, tehdas, hinta, halpa, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Saatat myös pitää
Lähetä kysely



