Tuotteet
Teollinen putkenpuhdistusaine
1.Hinta: $550-$650
Teho: 375W
2. Harjan nopeus: 0-1400rpm
3. Putken halkaisija: 6.35-25,4 mm
Toiminto

KT-101 Teollinen putkenpuhdistusaine soveltuu kaikenlaisten putkien likaantumisen käsittelyyn sekä ruosteen ja kalkinpoistoon lauhduttimissa, höyrystimissä, lämmönvaihtimissa ja muissa lämmönvaihdinputkissa. Kevyen rakenteen ansiosta tämä tuotanto on helppoa kantaa.
Tuotantoparametri
| Teollinen putkenpuhdistusaine | |
| Jännite | 220V-240V/110V, 50Hz/60Hz |
| Tehoa | 375W |
| Harjan nopeus | 0-1400r/min |
| Paino | 13 kg |
| Ulottuvuus | 350mm * 200mm * 170mm |
| Vesipiiput | 20m (vakio) |
| Joustava akseli | 1kpl (6/8/10/12 mm lisävarusteena) |
| Harjata | 10 kpl (6.5-25.4mm vaihtoehto) |
| Sopiva putki soi | Φ6.{1}}Φ25,4 mm |
Tuotantoominaisuudet

●0-1400r/min nopeuden säätö sopii erilaisiin putkien puhdistukseen ja soveltuviin erilaisiin käyttöolosuhteisiin.

● Irrotettava joustava akseli. Vältä pehmeän akselin ruostumista, pidennä pehmeän akselin käyttöikää.

● Ohjaa vesi pehmeään akseliin, jotta tiivistetty yksikkö ei vahingoitu.

●Nylonharjat eivät vahingoita putkia.
Tuotteen käyttöä koskevat varotoimet
●Isäntälaitteen on oltava maadoitettu, kun se liitetään virtalähteeseen.
●Joustava akseli on suoristettu mahdollisimman pitkälle käytettäessä.
●Käytön jälkeen akseli vedetään ulos harjan päästä kuivumaan ja rasvaamaan, mikä voi tehokkaasti pidentää joustavan akselin käyttöikää.
● Valitse erikokoisten putkien puhdistukseen sopivan kokoinen joustava akseli ja puhdistusharja.
Putken puhdistusperiaate

Moottori käyttää joustavaa akselia ja sitten joustava akseli pyörittää harjaa suurella nopeudella. Vesi virtaa ulos joustavan akselin päässä olevan nylonputken holkin kautta ja pesee pois lian.
Suositut Tagit: Teollinen putkenpuhdistusaine, Kiina, tehdas, hinta, halpa, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Saatat myös pitää
Lähetä kysely




