Tuotteet
Toiminto
1. Tuotteen parametri
| Tekniset tiedot | |
| Malli nro. | KT-208 |
| Nimi | jäähdyttimen putken puhtaat laitteet |
| Jännite | 220-240V/110V |
| Valta | 375 W |
| Harjan nopeus | 900 rpm |
| Joustava akseli | 6/8/10/12mm * 7.6m (voidaan räätälöidä) |
| Paino | 19 kg |
| Koko | 185 * 335 * 355mm |
| Paketti | Vie vakiopaketti |
| Soveltuvan putken halkaisija | 6,5-25,4 mm |
| Vakiopakkausluettelo | Pääyksikkö: 1kpl Joustava akseli: 7.6m * 2kpl Harja: 10kpl Vesiputki: 20m * 1kpl Jalkakytkin: 1kpl |
| Etuja | 1.Vesi on sisääntulo akselilla suoraan pääyksikön suojaamiseksi vedeltä 2.Kannettava rakenne 3.Harjaus vesisuihkulla 4.Jalkakytkin |


Tuotekuvaus
jäähdyttimen putkenpuhdistuslaitteita voidaan käyttää lauhduttimen / lämmönvaihtimen / ilman esilämmittimen / höyrystimen / lämmittimen / jäähdyttimen putken ja muiden putkien puhdistamiseen. jäähdyttimen putkenpuhdistuslaitteita käytetään laajalti voimalaitoksessa, kemianteollisuudessa, elintarvikkeiden jalostuslaitoksessa, lääketehtaassa, putkien valmistuslaitoksessa, hotellirakennuksessa jne.
Sopiva halkaisija: 6,35 mm - 25,4 mm
Levitä putkimateriaalia: kupariputki, ruostumattomasta teräksestä valmistettu putki, valurautaputki, PVC-putki, grafiittiputki jne.
UKK
K: Oletko kauppayhtiö vai valmistaja?
V: Olemme tehdas.
K: Voimmeko tehdä OEM-logomme?
V: Kyllä, voimme tehdä OEM-logon.
K: Kuinka ottaa meihin yhteyttä?
V: * 24 tuntia verkossa, pikavastaus tai sähköposti kanssamme.
* Valitse yksi tuote ja jätä viesti meille.
K: Entä myynnin jälkeiset palvelut?
V: Jos sinulla on ongelmia tavaroiden vastaanottamisen jälkeen, älä epäröi ottaa meihin yhteyttä kauppaa varten, insinöörimme palvelee milloin tahansa, jotta olet tyytyväinen.
K: Mikä on vahvuutesi?
V: Suunnittelu ja valmistus.
Suunnittelua varten ammattitaitoinen 10 insinöörin tiimi. Ja kansainväliset edistyneet ohjelmistot.
Valmistusta varten sen kokonaispinta-ala on 1180 m² ja rakennuspinta-ala 3800 m².
Suositut Tagit: jäähdyttimen putken puhdistuslaitteet, Kiina, tehdas, hinta, halpa, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Saatat myös pitää
Lähetä kysely



