Tuotteet
Lauhdutinputkien puhdistusputkien puhdistuskone
Lämmönvaihdinputkien puhdistuslaitteiden kone
Malli: KT-208
Hinta: 650-$800
Toiminto
Kuvaus
Lauhdutinputkien puhdistuskone on ihanteellinen putkien/putkien puhdistamiseen 6,35 mm-25,4 mm (1/4''-1'') ID jäähdyttimissä, lauhduttimissa, höyrystimissä, absorptiokoneissa ja lämmönvaihtimissa jne.
Edut
Vakaa suorituskyky
- Kaksi ohjauslinjaa
- Päälinja plus valmiuslinja
- Varmista projektin sujuva toteutus.
Kustannustehokkuuden tähti
- Vakaa suorituskyky
Yhden vuoden takuu
Tuoteparametri
| Tekninen tiedote | |
| Malli nro. | KT-208 |
| Nimi | Lauhdutinputkien puhdistusputkien puhdistuskone |
| Jännite | 220-240V/110V |
| Tehoa | 375W |
| Harjan nopeus | 900 rpm |
| Joustava akseli | 6/8/10/12mm * 7,6m (voidaan mukauttaa) |
| Paino | 19kg |
| Koko | 185 * 335 * 355 mm |
| Paketti | Vie vakiopaketti |
| Sovellettava putken halkaisija | 6.{1}}.4 mm |
| Vakiopakkausluettelo | Pääyksikkö: 1kpl Taipuisa akseli: 7,6m*2kpl Harja: 10 kpl Vesiputki: 20m*1kpl Jalkakytkin: 1kpl |
| Edut | 1. Vettä syötetään suoraan akseliin suojaamaan pääyksikköä vedeltä 2. Kannettava muotoilu 3. Harjaus vesisuihkulla 4. Jalkakytkin |


Tekniikan voima, rajattomat innovaatiot
Laatuvakuutus
Yrityksemme on läpäissyt ISO9001- ja CE-laatujärjestelmän sertifioinnin, ja sillä on oma immateriaalioikeusjärjestelmä, ja se on saanut yli sata keksintöpatenttia. Perustamisestaan lähtien yritys on keskittynyt teknologian, tuotteiden, sovellusten, markkinoiden ja pääoman resurssien yhdistämiseen.
2. Hyvä palvelu
Tarjoamme ilmaisen teknisen myynnin jälkeisen tuen, jos kohtaat teknisiä ongelmia, voit ottaa meihin yhteyttä milloin tahansa, meillä on ammattitaitoinen asiakaspalveluhenkilökunta, joka ratkaisee epäilyksesi verkossa milloin tahansa.
3. Hintaetu
Yritys vaatii korkealaatuista laatua ja kohtuullista hintaa.
4. Tehtaan tukkumyynti
Olemme integroitu teollisuus- ja kauppayritys, jolla on ammattitaitoinen tiimi, erinomainen tekninen tutkimus- ja kehityshenkilöstö, tuotantohenkilöstö ja niin edelleen. Yrityksemme keskittyy suuritehoisten laserlaitteiden tutkimukseen, kehittämiseen, tuotantoon, myyntiin ja huoltoon.
Suositut Tagit: lauhdutinputken puhdistuskone putkenpuhdistuskone, Kiina, tehdas, hinta, halpa, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Saatat myös pitää
Lähetä kysely



